Elektromehāniskas šujmašīnas
Modelis 415   Modelis 419S
- metāla karkass
- 14 dūrienu veidi
- 4 soļu pogcaurums
  - 18 dūrienu veidi
- metāla karkass
- automātiskais pogcaurums
>>Info>>Info
Modelis 423S    
- metāla karkass
- 22 dūrienu veidi
- automātiskais pogcaurums
     
>>Info 
Jem Gold   Jem Gold II
Kompakta šujmašīna ar horizontālo kuģīti un adatas iediegotāju. Šai 5 kg smagajai šujmašīnai ir 8 dūrienu veidi, ieskaitot divus trikotāžas dūrienus un pogcaurumu   Kompaktā Jem Gold 2 ir nākamais solis portatīvo šujmašīnu klasē. Šai trīs ceturtdaļas izmēra, vieglai šujmašīnai ir automātisks adatas iediegotājs un jaunākās paaudzes kuģīša mehānisms, kas ir nodrošināts pret diegu sablīvējumu veidošanos tajā.
>>Info>>Info
Easy Jeans   6019 Quilters Companion
Izturīga mehāniskā šujmašīna ar iestrādātu horizontālo kuģīti. 22 dūrienu veidi un automātiskais pgcaurums Informācijas logs palīdzēs jums izvēlēties pareizos uzstādījumus un piespiedējpēdiņu.   Izturīga šujmašīna, kura ievada jauno ergonomiski izstrādāto “Quilter’s Companion” sēriju. 18 iestrādāti dūrienu veidi un automātiskais pogcaurums.
>>Info>>Info
6125 Quilters Companion  
“Quilters Companion”sērijas šujmašīna ar 25 dūrienu veidiem, ātruma regulatoru un adatas pacēlāj/nolaidējpogu.  
>>Info
Kompjuterizētas šujmašīnas
6260 Quilters Companion   Memory Craft 3500
“Quilters Companion” sērijas kompjuterizētās šujmašīnas ergonomiskais dizains ļaus Jums šūt mājas tekstilu un veikt tekstilmozaīkas darbus kā īstam amata meistaram. 60 iestrādāti dūrienu veidi, ieskaitot 6 pogcauruma veidus.   Kompjuterizēta šujmašīna ar 50 ieprogrammētiem dūrienu veidiem, ieskaitot 6 dažādus automātiskā pogcauruma veidus.
>>Info>>Info
Memory Craft 4800 Quilters Companion   Memory Craft 6500 Professional
Visvairāk pārdotā kompjuterizētā JANOME šujmašīna, kurai piemīt visas labākās īpašības ieskaitot dūrienu pagarināšanu.   Rūpnieciskas kvalitātes kompjuterizētā šujmašīna ir izstrādātā speciāli tādiem lieliem projektiem, kā mājas dekorēšana, tekstilmozaīkas darbi, kāzu kleitu šūšana..... tas ir tieši tas, kas TEV ir vajadzīgs.
>>Info>>Info
Izšūšanas mašīnas
Memory Craft 300E  
JANOME pirmajai izšūšanas mašīnai piemīt tādas īpašības, kuras līdz šim varēja satapt tikai augstākās klases modeļos. Daudzi iestrādāti izšūšanas zīmējumi.  
>>Info
Kompjuterizētas šūšanas/izšūšanas mašīnas
Memory Craft 9500   Memory Craft 10000
Jaunajai kombinētajai izšūšanas un šūšanas mašīnai piemīt daudzas lieliskas iezīmes, daudz iestrādātu izšūšanas zīmējumu, vairāk nekā 100 dūrienu veidu, ieskaitot 7 dažādus automātiskā pogcauruma veidus.   Visprogresīvākā kompjuterizētā šujmašīna. Tā ir visdaudzpusīgākā mājas izšūšanas šujmašīna pasaules tirgū uz doto brīdi. Tai ir tiešais pieslēgums pie PC, lai varētu ātri pārnest zīmējumu.
>>Info>>Info
Memory Craft 10001  
MEMORY CRAFT 10001 ir viss kas vajadzīgs, ja Jūs meklējat nepārspējamu dūrienu kvalitāti, vieglu lietošanu un šūšanas jaudu, kas reizē ir gan līdzena, gan klusa. Varbūt Jūs vēl vēlaties precīzi izšuvumu, neierobežotu izšujamā zīmējuma izmēru un divsoļu pāriešanu no šūšanas uz izšūšanu, nelietojot neērtās palīgierīces? Iespējams Jūsu vēlmju sarakstā vēl ir šķidro kristālu ekrāns, daudzpusīga programmatūra, dūrienu rediģēšana un viegla savienojamība ar datoru. Tad šujmašīna MC 10001 ir speciāli izstrādāta TEV.  
>>Info
Plakanšuves mašīnas
Cover Pro 1000CP    
Cover Pro ir speciala mašīna ķēdīšu dūriena, dubultās un trīskāršas plakanšuves veidošanai ar ātrumu 1000 dūrieni minūtē.      
>>Info>>Info
Apmetināšanas mašīnas (Overloki)
My Lock 204D   My Lock 644D
Šai nelielajai mašīnai piemīt lieliskas apmetināšanas īpašības. Tās spēcīgais dizains un precīzais JANOME dūrienu mehānisms dot lielisku gala rezultātu.   Šai uzlabotajai apmetināšanas mašīnai ir elektroniskā kontrole . Tā var šūt ar divām adatām un apmetināt ar 2,3 vai 4diegiem. Overlokam ir pirmšķirīga dūrienu kvalitāte.
>>Info>>Info
Compulock  
Kompjuterizēts overloks ar lielu, interaktīvu Šķidro kristālu ekrāns, kurš savlaicīgi parāda informāciju un pie reizes saglabā Jūsu ievadītos datus un izvēles  
>>Info